Spolupráce

Projekt AuRENTA® je provozován společností EKKA-Gold s.r.o.

EKKA-Gold je suverénní obchodník se vzácnými kovy. Unikátní formou spolupráce sdílíme jednotný logistický systém s jedním s největších nebankovních obchodníků v Evropě společností PRO AURUM GmbH z Mnichova.

Chcete s námi spolupracovat v projektu AuRENTA®?

Nabízíme našim partnerům několik možností spolupráce. Každá z nich se vyznačuje transparentností, vzájemným respektem a liberálním přístupem.

Naším krédem je „WIN-WIN-WIN“, tedy užitek pro klienta-našeho partnera- a EKKA Gold. 
A to právě v tomto pořadí!

1. Jste finančně poradenská společnost nebo pool nebo samostatný finanční poradce?

Máme pro Vás produkt se skvělým poměrem cena/výkon, který jsme vyvinuli v roce 2011 speciálně pro potřeby finančně poradenských společností a poolů. Využili jsme přitom distribučních zkušeností společnosti Broker Trust, která sama provozuje produkt AuRENTA® pod vlastním obchodním jménem Zlatý plán ( http://www.zlatyplan.cz).
Spolupracujete-li tedy náhodou s Broker Trustem, pak není nic jednoduššího, než absolvovat produktové školení, jež se koná pravidelně v Praze a Ostravě a můžete prodávat (termíny naleznete na BeTy).
Nejste-li pod Broker Trustem, pak tu je pro Vás identický produkt AuRENTA®.

AuRENTA® uspokojí Vaše klienty svou naprostou transparentností, vrácením vstupních poplatků klientovi
bez rizika storna pro poradce a komfortní IT aplikací, jakož i bezkonkurenční logistikou „Made in Germany“ přímo z našeho konsignačního skladu v Ostravě.

AuRENTA® Vám dává možnost uzavírat s klienty program postupného spoření, stejně tak jako nakupovat slitky a mince přímo z naší široké nabídky více než padesáti produktů přes Eshop

AuRENTA® uspokojí také Vás jako poradce. Svou smysluplností i odměnou!

2. Franšíza EKKA-Gold

Jste obchodník a chcete rozšířit svou nabídku o vzácné kovy? Nemáte možnost ani zdroje k navázání přímých smluvních vztahů s producenty?

Nevadí. Máme pro Vás možnost obchodovat pod svou vlastní značkou s využitím naší logistiky a našich konkurenčních cen.

3. Obchodní zástupce EKKA-Gold

Jste akvizičně zdatný? Dokážete pro nás získat další distribuční partnery? Chcete získat možnost v podstatě neomezeného výdělku závislého pouze na vlastním akvizičním úspěchu? Pak právě Vás hledáme, ať už jste z kteréhokoliv koutu naší země (nejedná se o multilevelový model).

Pro více informací o spolupráci nás kontaktujte:

a) pro spolupráci subjektů se sídlem v České republice
na info@ekka.cz nebo telefonicky na čísle 556 205 010-4
b) pro spolupráci subjektů na Slovensku
Allrisk Slovakia s.r.o., Prievozská 4/B (Apollo Business Center II), 82109 Bratislava info@allriskslovakia.sk nebo telefonicky pan Rastislav Tesák na čísle 0911 62 55 37


 
 
Přihlášení
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
Spoření AuRENTA
 
nebo
 
E-shop AuRENTA