Založení AuRENTY ve třech krocích a několika minutách

Založení spoření AuRENTA® je velmi jednoduché. Navíc Vás k ničemu nezavazuje, neobsahuje žádné penále, pokuty ani jiné skryté poplatky.
1. krok
piktrogram registrace
Zaregistrujte se do systému
Vyplňte elektronický registrační formulář a odešlete. Při vyplnění věnujte pozornost nastavení cílové částky (viz 2. krok). Po odeslání elektronického formuláře si vytiskněte Smlouvu* (tlačítko „Smlouva PDF“ ve spodní části rekapitulačního formuláře).
Přihlašovací údaje k Vašemu účtu AuRENTA® jsou Vám automaticky odeslány na Vaši emailovou adresu.
Zašlete nám ofocenou, podepsanou a ověřenou kopii Vašeho občanského průkazu**.

* Smlouva je již vyplněná a z naší strany podepsaná. Váš podpis na smlouvě není zapotřebí, neboť nemáte vůči nám žádné závazky. Smlouvu máte uloženou na Vašem kontě pod tlačítkem „Aktivity“.
** Ověřením kopie občanského průkazu (třeba na check-pointu na poště) zajišťujeme podle zákona jednoznačnou identifikaci majitele zlata, čímž Vás současně chráníme před případným zneužitím neoprávněnou osobou.

 
2. krok
piktrogram cilova castka
Nastavte si svou cílovou částku
Součástí elektronického registračního formuláře je kalkulačka cílové částky ve spodní části formuláře. Po vyplnění políček „Běžná platba“ a „Délka spoření v letech„ Vám systém automaticky vypočítá Vaši cílovou částku a výši vstupního poplatku.
 
3. krok
piktrogram prvni platba
Zaplacením první platby začněte spořit
Dle platební instrukce uvedené na první straně Smlouvy převeďte první platbu. (První platba=běžná platba + vstupní poplatek). Okamžikem připsání Vaší první platby se aktivuje přístup na Vaše váhové konto spoření AuRENTA®. Pro další pravidelné nákupy doporučujeme zadat trvalý příkaz na Vašem bankovním kontě.
 
piktrogram prvni platba
piktrogram prvni platba
Jak nastavit cílovou částku
  • Minimální cílová částka činí 100 000 Kč.
  • Minimální platba k nákupu zlata ve spoření je 300 Kč
  • Doba spoření není omezena a tak si ji můžete rozložit podle svého uvážení.
Jednoduchost nastavení ilustruje následující příklad: řekněme, že si chcete naspořit zlato v protihodnotě 360.000 Kč. Dobu spoření se rozhodnete rozložit na 10 let. Platba k ᅠnákupu zlata pak bude činit
3000 Kč /měsíčně.
(360 000 Kč / 120 měsíci = 3000 Kč za měsíc).
Vstupní poplatek
Na počátku spoření je potřeba uhradit společně s první platbou vstupní poplatek. Celý vstupní poplatek Vám bude automaticky vrácen při dosažení cílové částky!
PŘEHLED VSTUPNÍCH POPLATKŮ V ZÁVISLOSTI NA CÍLOVÉ ČÁSTCE
Cílová částka Sazba vstupního poplatku
do 200 000 Kč 5%
200 001 Kč - 300 000 Kč 4%
více než 300 001 Kč 3% NEJVÝHODNĚJŠÍ
SAZBA
piktrogram prvni platba

NÁŠ TIP: Platební instrukci si zadejte do Vaší banky nejlépe jako trvalý příkaz. Tak nezmeškáte ani jeden pravidelný nákup zlata.

piktrogram prvni platba
piktrogram prvni platba
Na co dbát při zadání příkazu k provedení platby
  • Do příkazu k provedení platby zadejte správně identifikátory platby:
    • variabilní symbol je číslo Vaší smlouvy
    • specifický symbol je Vaše datum narození ve formátu DDMMRRRR (tedy bez teček).
  • Dbejte na funkčnost Vaší emailové schránky. Pokud Vám potvrzující zpráva nepřijde do několika málo minut po odeslání elektronického registračního formuláře, zkontrolujte, zda Vám nespadla do složky „Nevyžádaná pošta“. Pokud ji nenaleznete ani zde, kontaktujte nás na info@ekka.cz nebo na telefonní lince 556 20 50 10.

Založením spoření AuRENTA® se k ničemu nezavazujete.

Často kladené otázky
Nikoliv. AuRENTA je nezvykle liberální produkt a k ničemu Vás nezavazuje. Proto není zapotřebí ani Vašeho podpisu na smlouvě. Již vyplněná a námi podepsaná smlouva Vám bude k dispozici k vytištění do 60 sekund po odeslání elektronické registrace a rovněž uložena na Vašem on-line kontě.
Neobsahuje. Ať už učiníte cokoliv, za nic nejste penalizováni. Jediné, co je třeba vzít v úvahu, je vrácení Vašeho vstupního poplatku, které je vázáno na docílení cílové částky, kterou jste si nastavili na počátku spoření.
Samozřejmě. Třeba i opakovaně a posléze opět ve spoření pokračovat. Zcela podle Vašich individuálních potřeb.
I to je možné. Zejména v případě, kdy nechcete přijít o vrácení vstupního poplatku, který je vázán právě na docílení cílové částky.
Ano, Vaše zlato je komerčně pojištěno. A to na plnou aktuální hodnotu Vašeho zlatého depozitu. Aktuálním pojistitelem je pojišťovna Allianz.
Ano, samozřejmě. Kdykoliv můžete ze svého konta zadat pokyn k dodání Vámi zvoleného počtu slitků libovolné gramáže. Slitky jsou v tomto případě odeslány zpravidla ještě téhož dne na Vaši zasílací adresu. Diskrétně zabalené jako cenný balíček prostřednictvím České pošty. Vaše zlato je pojištěno až do okamžiku předání do Vašich rukou. Příklad: Na Vašem kontě máte naspořeno 105,226 gramů zlata. Můžete tedy z tohoto stavu zvolit dodání 1 kusu slitku o hmotnosti 100 gramů. Nebo můžete volit 2 kusy slitků o hmotnosti 50 gramů, případně 3 kusy o hmotnosti 1 unce (=31,1035 gramů). I všechny další kombinace jsou možné podle Vaší potřeby.
Máte dotaz nebo potřebujete poradit?
Telefonistka

Zavolejte nám na tel. číslo
+420 556 205 010
nebo se s námi spojte mailem

Ikona eShopu

NECHCETE SPOŘIT? REGISTRUJTE SE A NAKUPTE PŘÍMO!
Využijte výběru ze sortimentu více než 100 různých produktů z investičních kovů.

E-shop AuRENTA

NAŠI PARTNEŘI

logo_cnb.jpg
logo_puncovniurad.jpg
partners proaurum.jpg
logo_brokertrust.png
logo-geiger.png
issa_logo.png
logo-bb.jpg
partners catus logo.jpg
logo-allrisk.jpg
partners patria logo.jpg
rudolf.jpg
 
Přihlášení
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
Spoření AuRENTA
 
nebo
 
E-shop AuRENTA