Aktuality

AuRENTA – NOVINKA: naskladnění vlastního klientského zlata na váhové konto

19.08.2020Novinky

AuRENTA – program pro nákup zlata a výplatu RENTY ve zlatě – přichází s novinkou. 
Klienti AuRENTY mohou nově vložit na váhové konto jakékoliv množství svých vlastních investičních slitků a navýšit tak skokově jeho stav.

 

Naskladnění slitků umožňuje majiteli účtu okamžité sjednání RENTY s měsíční výplatou zvolené částky až do výše 25 000 Kč měsíčně. 
RENTA je pravidelné odprodávání takového množství zlata z účtu majitele, které odpovídá nastavené výši požadované RENTY. Sjednání RENTY je na kliknutí, rovněž zrušení výplaty, a to kdykoliv dle potřeb majitele účtu. 
Výplata RENTY je cenově výhodná, ocenění klientského zlata je SPOT + 0,25 %; při postupně stoupající ceně komodity a konstantní výši RENTY je odprodáváno stále méně a méně klientského zlata.
 
Naskladnění probíhá dodáním zlatého investičního slitku do sídla společnosti EKKA-Gold (dále jen EG) a jeho připsáním na váhové konto. 
Váhové konto s on-line přístupem umožňuje kdykoliv po celý rok spravování účtu se zadáváním pokynů k dodání vybraných gramáží slitků, nastavení výplaty nebo ukončení RENTY, odprodej zlata apod.
 
Nová služba je určena pro stávající klienty.
Zájemci o službu, kteří smlouvu AuRENTA sjednanou nemají, se mohou zaregistrovat prostřednictvím svého finančního poradce nebo osobně v sídle společnosti EG v Ostravě. 
Bližší informace lze získat na telefonním čísle 556 205 010 nebo dotazem na e-mailovu adresu info@aurenta.cz resp. info@ekka.cz

Naskladnění vlastního klientského zlata na váhové konto - popis produktu
  • Určeno pro stávající klienty AuRENTA s aktivní smlouvou nebo nově zaregistrované prostřednictvím svého finančního poradce nebo pracovníka EG
  • Doručení zlatých investičních slitků do sídla EG (osobně, cenným psaním České pošty apod.)
  • Naskladnění na váhové konto (EG)
  • Přihlášení na váhové konto v systému spoření (klient)
  • Nastavení parametrů pro výplatu RENTY (klient)
  • Výplata RENTY každého 15. dne v měsíci (EG)
  • Právo na zadání pokynu k dodání slitků i v průběhu vyplácení RENTY (klient)
  • Změna/zrušení RENTY kdykoliv dle potřeb majitele účtu (klient)

Vlastní klientské slitky určené k naskladnění musí být vyrobeny uznávanými producenty v důvěryhodném standardu Good Delivery platném po celém světě.
Jedná se přísná kritéria, která umožňují globální obchod se zlatými a stříbrnými slitky.

Zlato je ušlechtilý kov žluté barvy. Pro svoje unikátní vlastnosti, chemickou odolnost a stálost a rovněž pro velkou přitažlivost je člověkem využíváno již po tisíce let. 
Významnou roli hraje zlato ve světě financí a bankovnictví nejen jako platidlo, ale také jedno z nejbezpečnějších pojistek majetkového portfolia. Cena se udává v amerických dolarech za jednu trojskou unci. Trojská unce se zkráceně označuje "Oz" a představuje hmotnost 31,1035 gramu.
 
 
Zpět

 
Přihlášení
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
Spoření AuRENTA
 
nebo
 
E-shop AuRENTA