Aktuality

EKKA-Gold s.r.o. – 10. výročí založení společnosti

21.06.2019Novinka

Společnost EKKA-Gold s.r.o. je obchodníkem se vzácnými kovy. Byla založena 14. prosince 2009 v Ostravě, kde je rovněž její sídlo na Kostelní ulici. Letos tedy slaví 10. výročí své existence. Její působení lze shrnout do několika bodů:

  • 10 let na trhu
  • 10 let obchodování s investičním zlatem, stříbrem, platinou a paládiem
  • desítky spolupracujících finančně poradenských společností
  • stovky vyškolených finančních poradců
  • tisíce spokojených klientů

Zaměření společnosti je na obchodování s fyzickým zlatem a dalšími vzácnými kovy.
Jednou z forem obchodování je přímý nákup slitků a mincí za aktuální tržní ceny v e-shopu.
Druhou formou je postupné nabývání zlata pravidelnými nákupy menšího množství v delším časovém horizontu (týká se pouze zlata).

Právě u druhé formy nabývání zlata se může EKKA-Gold pochlubit vlastní unikátní platformou spoření (ale také výplaty důchodu – renty) ve zlatě, známou pod názvem AuRENTA®. Program je jedinečný svojí transparentností při tvorbě nákupní ceny a zcela svobodnými nesvazujícími podmínkami vzájemného vztahu mezi poskytovatelem a klienty.
Množství spořeného zlata, velikost dodávaných slitků, okamžik dodání, prodeje spořeného zlata nebo výplaty renty si volí klient sám dle vlastního uvážení, svobodně a zcela zdarma. Zásoby klientského zlata jsou bezpečně uloženy a pojištěny.

EKKA-Gold má fungující strukturu spolupracujících finančně poradenských společností s vlastní sítí vyškolených poradců schopných kvalitně poradit klientům s diverzifikací svého majetku do vzácných kovů.

EKKA-Gold je hrdá na tisíce spokojených zákazníků – investorů do vzácných kovů i klientů spořicího a důchodového programu ve zlatě AuRENTA®.

Zpět

 
Přihlášení
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
Spoření AuRENTA
 
nebo
 
E-shop AuRENTA